Pustna druščina na Popoldnevih na Gradu

Na pustni torek se je v prostorih učne pomoči zbrala malo drugačna druščina. Prišlo je 5 pik nogavičk, ena princeska, ena španka, 2 ninji in en kirurg. Čeprav so bili malo negotovi in sramežljivi, smo jim prvo uro učenja prihranili, v zameno pa so šli s pesmico Od hiše do hiše razveseljevat grajske prebivalce in zaposlene. Skočili so do pisarne Društva prostovoljcev VZD, do gospodov lazaristov, bolne prostovoljke Barbare in skupnosti sester usmiljenk. Lepo so jih sprejeli ter jim ponudili sladkarije. Potem so se vrnili v naše prostore, se fotografirali za spomin, nato pa so se namesto nas učili in družili do večera. Če so prinesli pomlad, pa presodite sami. :)

E.P.O.