Scegli la lingua:

Družinski večeri

V človeka je od nekdaj položeno hrepenenje po varnosti in sprejetosti. Želi si, da bi bil nekje doma ter da bi nekomu pripadal. Ta lepa hrepenenja pa v vsakdanjem življenju pogosto ostajajo pozabljena ali skrita pod kopico stisk in skrbi.

Vokalna skupina Mirenski Grad

Na Mirenskem Gradu že od leta 2005 deluje vokalna skupina, ki sodeluje pri mladinskih mašah. Vanjo se vključujejo otroci, mladi ter cele družine.

Delovni tabor

Delovni tabor je nekajdnevni delovno-duhovni tabor. Namenjen je vsem generacijam: mladim, družinam, starejšim ter drugim posameznikom. Ob skupnem delu, premišljevanju, molitvi in razvedrilu spoznavamo lepote in bogastvo življenja v širši skupnosti.

Srečanja za družine

Na Mirenskem Gradu vse leto pripravljamo različne dogodke, ki družino in posameznike spodbujajo ter jim vlivajo upanje, da niso sami.