Družinsko srečanje na Popoldnevih na Gradu

V ponedeljek 23. decembra je bil popoldan na Gradu še posebej živahen, saj so bile poleg otrok in prostovoljcev z nami tudi družine. Ob prihodu smo se najprej igrali igrico hiške, takoj za tem pa se med seboj še spoznavali. Sledila je dramska igra, ki so jo pripravili prostovoljci. Prikazala je dogajanje v družini v prazničnih dneh in nam podala nauk, da se je za skupno srečo potrebno potruditi, včasih kakšni stvari odpovedati in si med seboj pomagati. Sledilo je izdelovanje prazničnega koledarja z namenom, da bi nam dnevne naloge pomagale lepo preživeti prihajajoče praznike. Nastali so čudoviti izdelki, ki smo jih drug drugemu predstavili. Zaključili smo s prosto igro (namizni nogomet, biljard, activity, jungle speed, …) ter se posladkali ob sladkih dobrotah.

D.Č.