Prostovoljstvo

K dejavnostim, ki se izvajajo v okviru Centra za družine Mirenski Grad in Društva prostovoljcev Vincencijeve zveze dobrote, veliko pripomorejo prostovoljci. Vabimo vas, da se nam pridružite tudi vi!

Druženje

V človeka je od nekdaj položeno hrepenenje po varnosti in sprejetosti. Želi si, da bi bil nekje doma ter da bi nekomu pripadal. Ta lepa hrepenenja pa v vsakdanjem življenju pogosto ostajajo pozabljena ali skrita pod kopico stisk in skrbi.

Glasbena skupina Mirenski Grad

Na Mirenskem Gradu že od leta 2005 deluje glasbena skupina, ki sodeluje pri mladinskih mašah. Vanjo se vključujejo otroci, mladi ter cele družine.

Prireditve

Na Mirenskem Gradu vse leto pripravljamo različne dogodke, ki družino in posameznike spodbujajo ter jim vlivajo upanje, da niso sami.

Duhovnost

Pri konkretnem delu v vsakdanjem življenju želimo živeti načela Evangelija, za katera verjamemo, da vodijo v polno življenje in uresničenje vsakega človeka.

Osebni pogovor

V Društvu prostovoljcev VZD nudimo terapije parom, staršem, mladim in drugim posameznikom, ki so v stiski in iščejo rešitev za svoje težave. Namenjene so vsem, ki si od odnosov želijo več.