Dražba fotografij FOTOKO MLADIH 2012

V nedeljo, 4. 11. 2012 je v Gnidovčevem domu na Mirenskem Gradu potekala dražba fotografij mladih z razstave Fotooko mladih. Škoda, da se je srečanja udeležilo zelo malo zunanjih oseb, saj so bile letošnje fotografije, na temo voda, zelo lepe. Prisotni smo bili namreč »mladi iz Grada« in le nekaj drugih. Dražbo sta vodila Marjana in Tomaž Batistič, popestrili pa so jo mladi glasbeniki s flavto in kitaro ter bend Vozel. Denar, ki je bil zbran na dražbi, je namenjen delu z mladino na Gradu. Udeleženci dražbe so pokupili vse fotografije in zanje plačali 20€ (to je bila izkilicna cena) ali več. Najboljše slike so vnele pravo bitko med tistimi, ki so jih želeli imeti. Po končani dražbi smo bili prisotni povabljeni na zakusko, kjer smo se okrepčali in si med sabo še kaj povedali.

Janja Kobal